Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
tylko lewica
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na pis
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Heniek Smolarz. PSL. Młody, doświadczony, z doktoratem, spod Lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hersz Smolar, syn Dawida. PRZR. Stary, doświadczony działacz żydokomunistyczny, spod Łomży, zszedł z tego świata w 1993 w Tel Awiwie członek Komunistycznej Partii Związku Radzieckiego, Komunistycznej Partii Zachodniej Białorusi, Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej, w latach 1946–1950 członek prezydium Centralnego Komitetu Żydów Polskich, w latach 1950–1962 przewodniczący zarządu Towarzystwa Społeczno-Kulturalnego Żydów w Polsce; od 1970 przebywał na emigracji w Izraelu; ojciec Aleksandra i Eugeniusza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, nie kompromitujcie się głosowaniem na PO, Petru, ZLew czy PSL. Szkoda marnować głos. Trzeba postawić na PiS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie sobie spokój z PIS-em. To średniowiecze mentalne i gospodarcze. Komuna i katolicyzm pomieszane i rządy autorytarne. Ale jak ktoś ma ciągoty masochistyczne top proszę bardzo. tylko żeby nie było że nie mówiłem!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zagłosuję na Karpińskiego. To człowiek który wie w czym rzecz i nie obiecuje wszystkiego na wyrost.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hersz Smolar, syn Dawida. PRZR. Stary, doświadczony działacz żydokomunistyczny, spod Łomży, zszedł z tego świata w 1993 w Tel Awiwie członek Komunistycznej Partii Związku Radzieckiego, Komunistycznej Partii Zachodniej Białorusi, Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej, w latach 1946–1950 członek prezydium Centralnego Komitetu Żydów Polskich, w latach 1950–1962 przewodniczący zarządu Towarzystwa Społeczno-Kulturalnego Żydów w Polsce; od 1970 przebywał na emigracji w Izraelu; ojciec Aleksandra i Eugeniusza.
Coś wspólnego z Henrykiem???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Motto PSL: -Co nam hańba, gdy talary Mają lepszy kurs od wiary! Wymienimy na walutę Honor i pokutę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet gdyby tak definiować PiS, to i tak jest to nieporównywalnie atrakcyjniejsza alternatywa w stosunki do Permanentnego Oszukaństwa, Nowoczesnego PZPR-u, złodziejskiego ZLewactwa, czy Paserskiego Sprzedajnictwa Ludności (tubylczej). W tych wyborach trzeba więc postawić na PiS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś wspólnego z Henrykiem???
Tak, niestety, podobne Paskudne Skrzywienie Lewicowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet gdyby tak definiować PiS, to i tak jest to nieporównywalnie atrakcyjniejsza alternatywa w stosunki do Permanentnego Oszukaństwa, Nowoczesnego PZPR-u, złodziejskiego ZLewactwa, czy Paserskiego Sprzedajnictwa Ludności (tubylczej). W tych wyborach trzeba więc postawić na PiS.
Ale się wysiliłeś. I tak nie zagłosuję na Populizm i Szarlataństwo. Pozdrów ode mnie Elę Kruk jeśli jeszcze jest trzeźwa. :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przepraszamy, a Stonoga Partia Polska? Co, wy też z PO?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale KORWiN? dlaczego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na łeb upadłes kolego chcesz zeby Pani B Szydło znów doprowadziła do całkowitego upadku finansowego polskę tak jak dokonała tego w Gminie Brzeszcze ze komornik musiał zajac konta gminy a pozatym nic dla naszej gminy nic nie zrobiła jak i PiS z Jarekiem tez nic dla Polski nic nie zrobił wystraczy ze mamy gogusia prezydenta który też ma duzo za uszami ale o tym dowiemy sie po jego kadencji z pewnoscia tak bedzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Korwin:) jedyną partia przeciw sprowadzaniu na siłę imigrantów... Maja naprawdę super program polecam ich profil na FB bo w mediach ogólnych nie istnieją bo w propagandowych stacjach nie można się buntować przeciw najazdowi islamu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tyle zdrajców zamierza głosować na Kórwienie Od Rzeczy Wała i Nudy. Gimbom się od tych głupot we łbach przewraca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W moim okręgu wyborczym z PISU startuje Elżbieta Wróbel, ale co ta kobieta zrobiła dla mojego regionu ? Nic. Takie osboby jak ona bardzo zniechęcają mnie do głosowania. Jednak zawsze będę za PO czyli za Karpiński. Nie można powiedzieć, ze PO nic nie zrobiła. Zawsze przed wyborami wyborami wytyka się błedy, a nie widzi się osiągnieć danej parti.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co racja to racja, PIS i pani Ela Kruk juz pokazali '' klase''. Ja u siebie glosuje na PO na czele z Karpińskim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, czy nie rozumiecie, że Ci co dotychczas rządzili PO, PSL i Lewica to grupy, dla których liczy się tylko własny interes a nie interes Polski i ich obywateli. Oficjalnie głoszą demokrację a w rzeczywistości żerują na naszych wspólnych dobrach. Ci ludzie muszą odejść. Brak planów perspektywicznych rządzenia, nierozliczone afery, zadłużenie jak w Grecji, zmuszenie najzdolniejszych do emigracji, nie liczenie się z obywatelami itd. /sami wiecie/. Pokażcie mi chociaż jedną dziedzinę w której są sukcesy rządzenia. Jak można określić takie rządzenie? Nieudolność, sabotaż, zdrada narodową- zastanówcie się nad tym. Lewica też nie jest lepsza. Być może nie pamiętacie afer za czasów rządów Leszka Millera? Nie należę i nigdy nie należałam do jakiejkolwiek partii politycznej, dlatego jest mi łatwiej ocenić sytuację. Dajcie szansę Zjednoczonej Prawicy. Jeszcze się nie skompromitowała. Taka okazja do ratowania Polski już się nie powtórzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...